Царичанський район
www.tsarich-rn.dp.gov.ua


25 вересня 2019 року відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Бакуліної, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про роботу відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації щодо організаційного забезпечення своєчасного проведення осіннього комплексу робіт у сільськогосподарських формуваннях району усіх форм власності у 2019 році.

2. Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 25.04.2018 № Р-145/0/385-18 “Про підсумки роботи житлово-комунального господарства та об'єктів соціально-культурної сфери району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та заходи щодо належної їх підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років”.

По першому питанню доповіла Губенко Наталія Анатоліївна, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, яка в повному обсязі окреслила заходи щодо проведення осіннього комплексу робіт у сільськогосподарських формуваннях району усіх форм власності у поточному році.


Старцев Володимир Іванович, виконуючий обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та архітектури райдержадміністрації, доповів про готовність об’єктів соціально-культурної сфери до опалювального періоду 2019-2020 років. У ході своєї доповіді було чітко визначено об’єкти і відповідні заходи щодо завершення їх підготовки до опалювального періоду.Підбивши підсумки засідання, Олена Бакуліна, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрацІї, подякувала присутнім за плідну роботу і наголосила на дотриманні всіх термінів щодо здійснення відповідних заходів із зазначених питань.


Після обговорення питань порядку денного, з урахуванням внесених пропозицій, було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації.