www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Чергове засідання колегії Царичанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
25 вересня 2019 року відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Бакуліної, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про роботу відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації щодо організаційного забезпечення своєчасного проведення осіннього комплексу робіт у сільськогосподарських формуваннях району усіх форм власності у 2019 році.

2. Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 25.04.2018 № Р-145/0/385-18 “Про підсумки роботи житлово-комунального господарства та об'єктів соціально-культурної сфери району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та заходи щодо належної їх підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років”.

По першому питанню доповіла Губенко Наталія Анатоліївна, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, яка в повному обсязі окреслила заходи щодо проведення осіннього комплексу робіт у сільськогосподарських формуваннях району усіх форм власності у поточному році.


Старцев Володимир Іванович, виконуючий обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та архітектури райдержадміністрації, доповів про готовність об’єктів соціально-культурної сфери до опалювального періоду 2019-2020 років. У ході своєї доповіді було чітко визначено об’єкти і відповідні заходи щодо завершення їх підготовки до опалювального періоду.Підбивши підсумки засідання, Олена Бакуліна, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрацІї, подякувала присутнім за плідну роботу і наголосила на дотриманні всіх термінів щодо здійснення відповідних заходів із зазначених питань.


Після обговорення питань порядку денного, з урахуванням внесених пропозицій, було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор