www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Про скликання тридцять восьмої сесії районної ради VІІ скликання
Версія для друку Написати листа
Відповідно до частин 4, 9 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради С.А. Горбачова підписала розпорядження № 43-р від 30 вересня 2020 р. «Про скликання тридцять восьмої сесії Царичанської районної ради VІІ скликання». Відповідно до зазначеного розпорядження 38 сесія районної ради VІІ скликання відбудеться 16 жовтня 2020 року в приміщенні районної ради за адресою: вул. Театральна.17 (сесійна зала районної ради).

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року
№ 467-32/VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» (з урахуванням внесених змін).
3. Про переведення керівника комунального закладу «ЗОШ I-III ступенів сел. Молодіжне Царичанської районної ради» Ткачова Юрія Васильовича з умов безстрокового трудового договору на умови контракту.
4. Про приймання-передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Царичанського району до комунальної власності Цибульківської та Новопідкрязької сільських рад.
5. Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Царичанського району у комунальну власність Царичанської селищної ради комунального підприємства «Царичанське ВО ЖКГ» Царичанської районної ради.
6. Про інформацію начальника Царичанського відділу Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області про стан законності, боротьби зі злочинністю, та результати діяльності на відповідній території за 6 місяців 2020 року.
7. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна з Царичанським районним центром зайнятості.
8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих у міжсесійний період.

Початок роботи пленарного засідання о 10:00 годині.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор