www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Чергове засідання Координаційної ради з питань освіти
Версія для друку Написати листа
У малому залі районної державної адміністрації під керівництвом голови РДА Р.В. Буленка відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань освіти.

На черзі дня стояли актуально важливі питання в умовах підготовки закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року.
Зокрема, висвітлюючи питання « Про підсумки організації освітнього процесу в закладах освіти району в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа», начальник відділу освіти РДА Н.М. Полупанова акцентувала увагу на основних здобутках галузі в умовах її реформування, вирізнила позитивні моменти в організації навчально-виховної роботи, забезпеченні сільським школярам рівного доступу до якісної освіти.
В інформаційно-інструктивному блоці засідання були вирізнені шляхи та механізми вирішення ряду проблем в освіті району. Компетентно і змістовно у роботі ради прийняли участь Погоріла С.М. - начальник Царичанського міжнародного управління Головного управління Держпродспоживслужби - акцентувала увагу на здоров’єзберігаючих заходах та дотриманні санітарно-гігієнічних вимог щодо функціонування ЗЗСО; Китайгора С.М.- начальник відділу освіти Царичанської селищної ради, який поділився досвідом щодо механізмів впровадження заходів спрямованих на підвищення якості освіти в частині придбання персональних комп’ютерів для закладів загальної середньої освіти та придбання послуг з доступу до Інтернету; Пугач Н.О.- начальник фінансового управління райдержадміністрації- озвучила об’єми фінансування галузі та їх використання на даному етапі реалізації Концепції «Нова українська школа».
Серйозна увага була приділена вирішенню проблем щодо дотримання правил протипожежної та технічної безпеки. Контрольні моменти даного питання представив представник сектору Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області Шаповал С.В. Намічені шляхи їх вирішення.
В оперативному блоці відбулися конструктивні діалоги з питань покращення та оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, придбання нових одиниць автотранспорту, забезпечення школярів підручниками, проведенні ремонтних робіт та ін.
У роботі Координаційної наради взяла дієву участь голова районної ради С.А. Горбачова.
Підсумовуючи роботу засідання голова координаційної ради О.Д. Бакуліна констатувала «Координаційна рада в районі діє - і це ще одне підтвердження уваги органів місцевої влади та самоврядування до базової галузі суспільства – освіти, яка сьогодні у колі важливих реформаційних змін».
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор