www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Зустріч з працівниками пожежно-рятувальної частини з нагоди професійного свята
Версія для друку Написати листа
17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято, яким вшановують пожежників, водолазів-рятувальників, працівників аварійно-рятувальних служб та інших спеціальних формувань, а також спеціалістів, які роблять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Сьогодні у райдержадміністрації відбулися збори працівників Царичанського районного сектору та 24 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

З найкращими побажаннями до рятівників звернулися в.о. голови райдержадміністрації Олена Бакуліна та керуюча справами районної ради Наталія Омелян. Представники районної влади висловили та вручили подяку колективу Царичанського гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (начальник Моргун Юрій Олексійович) за вагомий внесок у справу цивільного захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій та з нагоди професійного свята й нагородили грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих з кращих працівників служби, а саме: Вісича А.А., Зиму В.А., Постольника О.А., Сапая Ю.О., Свічкаря С.П., Шейко Ю.Л.

З прийдешнім святом своїх колег також привітав начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Юрій Моргун та вручив чергові звання Палюху С.А. та Кипричу В.В.

На завершення - фото на згадку.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор