www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Змінено порядок надання у 2019 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом осіб без батьківського піклування
Версія для друку Написати листа
Змінено порядок надання у 2019 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом осіб без батьківського піклування.

5 серпня 2019 року під керівництвом керівника апарату Царичанської районної державної адміністрації Олени Бакуліної відбулась нарада щодо визначення напрямів та об`єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонті роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Із спеціалістами райдержадміністрації, об`єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування обговорили постанову Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №616 з внесеними до неї частковими змінами.
Прийнята постанова врегульовує порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Саме тому Олена Бакуліна наголосила, що повинні бути створені комісії, які мають надати обласній комісії інформацію про наявність потреби у виділенні коштів на придбання житла чи забезпеченні грошовими компенсаціями дітей-сиріт та осіб, позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор