www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Чергове засідання райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
28 серпня 2019 року відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Перед початком колегії керівник апарату райдержадміністрації Олена Бакуліна повідомила про набуття чинності Указу Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019 “Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”, відповідно до якого 29 серпня у районі будуть проведені відповідні заходи, й акцентувала увагу на обов’язковому приспущенні (із чорними стрічками) Державного Прапора України на адмінбудівлях та обмеженні проведення розважально-концертних заходів у цей день.

Згідно з порядком денним колегії заступник начальника відділу у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Людмила Сінчук доповіла про організацію роботи щодо забезпечення дотримання у районі чинного земельного законодавства. У ході обговорення піднімалося ряд нагальних питань, на які доповідач надала відповідні роз’яснення.

Про організацію роботи центру надання адміністративних послуг Царичанської районної державної адміністрації доповіла начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталія Ковбаса. Вона детально поінформувала про діяльність центру, охарактеризувавши усі види адмінпослуг, які надаються мешканцям району.
Заслухавши питання черги денної членами колегії було прийнято відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор