www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Обережно!!! Шахраї!!!
Версія для друку Написати листа
Обережно!!! Шахраї!!!

Кам’янське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертається до представників бізнесу з проханням бути уважними та пильними!
Останнім часом активізувалися шахраї, які телефонують суб’єктам господарювання від імені керівників або співробітників податкової. Сценарії різні – за грошову винагороду пропонують допомогу під час проведення документальної перевірки, вирішити питання щодо не проведення перевірки тощо. Інформація про такі випадки надходить від платників, які знаходяться на обліку в Кам’янському управлінні. Днями суб’єктам господарювання телефонували від імені начальника управління В’ячеслава Петерса.
Наголошуємо, що посадові особи Кам’янського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області ні в якому разі і у жодних випадках не здійснюють подібні телефонні дзвінки.
У разі виникнення вказаних ситуацій просимо негайно звертатись до Національної поліції за телефоном 102 або телефонувати до Антикорупційного сервісу ДПС України «Пульс» за номером телефону 0 800 501 007, напрям «4».
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор