www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Служба зайнятості укомплектувала 70 вакансій підприємства з іноземними інвестиціями на Царичанщині
Версія для друку Написати листа
Служба зайнятості укомплектувала 70 вакансій

підприємства з іноземними інвестиціями на Царичанщині


Чітка організація та тісна взаємодія роботи Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості з роботодавцями є важливою умовою підтримки стабільної ситуації на ринку праці.

Високий рівень співпраці з роботодавцями є пріоритетним напрямком в роботі Філії. Яскравим прикладом такої роботи на Приоріллі, в рамках укладеної Угоди про співробітництво, є співпраця служби зайнятості з французькою компанією ТОВ «Маїсадур Семанс Україна», яка відкрила в Царичанському районі потужний сучасний комплекс із виробництва і зберігання високоякісного насіння кукурудзи та соняшника.
Лише за серпень-вересень 2019 року, в рамках впровадження нового проєкту служби зайнятості Інститут «Консультанта роботодавця», районна Філія здійснила якісний підбір кадрів на 70 заявлених вакансій – результат налагодження ефективної комунікації з роботодавцем та застосування сучасної форми обслуговування роботодавців.
«Нова формація роботи служби зайнятості – це, перш за все, комплексне вирішення індивідуальної потреби окремого роботодавця. Саме ці переваги зацікавлюють нас у продовженні взаємної співпраці зі службою зайнятості. Ми переконалися, що можемо отримувати якісні послуги, тому в подальшому будемо вибудовувати партнерські відносини», – зазначила менеджер з персоналу «Маїсадур Семанс Україна» Ольга Власова.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор