www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Чергове засідання колегії райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Руслана Буленка відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.


На порядок денний були винесені наступні питання:
1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за шість місяців 2019 року.
2. Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за шість місяців 2019 року.
3. Про стан роботи зі зверненнями громадян у районі за підсумками І півріччя 2019 року.
По першому питанню доповіла завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Десятерик. У ході обговорення заслухано провідного інспектора відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайла Каніболоцького та виконуючого обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та архітектури райдержадміністрації Володимира Старцева.


По другому питанню доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Пугач. У ході обговоренняданого питання, а саме щодо наповнення райбюджету (зокрема сплата земельного податку та орендна плата) поінформувала виконуюча обов’язки начальника Царичанської державної податкової інспекції Кам’янського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олена Бойко.Коротко про стан роботи зі зверненнями громадян у районі за підсумками І півріччя 2019 року присутніх у залі поінформувала начальник відділу діловодства райдержадміністрації Алла Шишацька та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ганна Омелян.
Підводячи підсумки засідання голова райдержадміністрації Руслан Буленок акцентував увагу на співпраці райдержадміністрації з об’єднаними територіальними громадами та сільськими радами району щодо співфінансування закладів охорони здоров’я, молоді і спорту, благоустрою та забудови населених пунктів, розчищення придорожніх смуг від чагарників, а також хід реалізації проектів соціально-економічної сфери на території району.
По завершенню засідання з урахуванням внесених пропозицій було прийнято відповідні розпорядження та доручення голови райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор