www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Освітян Царичанської громади вітали з професійним святом
Версія для друку Написати листа
3 жовтня 2019 року на базі КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, у яких взяла участь виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Олена Бакуліна.

З найкращими побажаннями та щирою вдячністю Олена Бакуліна звернулася до освітян Царичанської громади, зазначивши: «Ми живемо у час стрімких змін: невпинно здійснюється модернізація освіти, впроваджуються нові освітні технології. Але при цьому завжди залишається незмінною велика роль Учителя, наставника та керівника. Бо саме ви вносите визначний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни».

За впровадження передових методик управління навчальним закладом та персоналом, вагомий внесок у інноваційний розвиток освіти Приорілля та з нагоди свята – Дня працівників освіти вона нагородила грамотами райдержадміністрації кращих з кращих педпрацівників Царичанської ЗОШ І-ІІІ ст. а саме: директора Таїсію Рашевську, заступника директора з навчально-виховної роботи Ольгу Блоху та вчителя хімії Наталію Палагуту.

Святкові заходи супроводжувалися цікавою концертною програмою.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор