www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Урочисті проводи юнаків Приорілля до лав Збройних Сил України
Версія для друку Написати листа
Традиційно цими осінніми днями ми проводжаємо юнаків Приорілля до лав Збройних Сил України. Від Царичанської районної державної адміністрації та особисто від виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Бакуліної із цією визначною подією привітала присутніх начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадмінінстрації Олена Канто.Проводи - це завжди хвилююче і водночас урочисто: для призовників – знаменні початком служби у Збройних Силах України, а для батьків – це почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Звернувшись до призовників, Олена Канто сказала: "Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Це випробування на зрілість, твердість характеру А ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги.

Переконана, що служба в Збройних Силах надасть вам впевненості, мужності та фізичного гарту, ви отримаєте багато нових знань та повернетесь справжніми чоловіками.

Нехай у щоденному армійському житті вас оберігає материнська молитва та зігрівають спогади про батьківську домівку.

Любіть свою землю, з честю захищайте її, будьте вірними своєму народу і повертайтесь додому живими, здоровими і з безцінним досвідом, набутим під час служби!"

Також призовників привітали військовий комісар, керівники і представники громад та своїми піснями учасники художньої самодіяльності.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор