www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Царичанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
30 липня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Царичанській райдержадміністрації.

У засіданні комісії взяли участь представники відділів райдержадміністрації, служби у справах дітей, відділу освіти, управління соціального захисту населення, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, поліції та інші.
На порядок денний винесено три питання: про надання дозволу на укладання договору дарування матері квартири, в якій проживають та залишаться проживати її неповнолітні діти; про надання цивільної дієздатності неповнолітній особі, яка народила дитину; про неналежне виконання матір’ю батьківських обов’язків відносно двох малолітніх дітей.
Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо та прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор