Царичанський район
www.tsarich-rn.dp.gov.ua


Згідно з Указом Президента Україниу першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. 01 листопада 2019 року з нагоди свята відбулися районні урочистості.


До працівників соціальної сфери з щирими привітаннями звернулася виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Олена Бакуліна, зазначивши: «Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які ви щодня виконуєте.
Допомагаючи пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим та багатодітним родинам, безробітним, переселенцям, учасникам АТО та їх сім’ям ви робите вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики.
У нашому районі всі соціальні служби, враховуючи специфіку їх роботи, працюють з повною віддачею, не жаліючи тепла своїх сердець.
У цей передсвятковий день висловлюю щиру вдячність вам - людям цієї гуманної сфери, за вашу чуйність, доброзичливість, оперативність та добросовісне виконання своїх обов'язків. А тому служіння обраній справі, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
Переконана, що вам вистачить витримки та професіоналізму у справі поліпшення добробуту населення нашого району та соціального захисту тих, хто його потребує.»
Вона нагородила грамотами районної державної адміністрації кращих з кращих працівників цієї галузі, а саме: провідних фахівців Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Людмилу Велегуру та Надію Ткаленко; державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Царичанської райдержадміністрації Володимира Здиря; головного бухгалтера КЗ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Царичанської селищної ради Людмилу Квас; головного спеціаліста-юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах №1 юридичного управління ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Інну Продан; головного бухгалтера КЗ “Могилівський геріатричний пансіонат” Дніпропетровської обласної ради Ларису Ювченко.


Соцпрацівники району приймали вітання, нагороди та подарунки й від голови районної ради Світлани Горбачової, помічника депутата обласної ради Гошгара Аладдіна-огли Мухтарова Людмили Костенко та секретаря Царичанської селищної ради Наталії Герасименко.
Винуватцям свята своїми музичні вітання дарували Юлія Задорожня, Тетяна Авраменко, Сергій Сідак, Тетяна Дяченко та Олег Ковалевський.