www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Районні урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери
Версія для друку Написати листа
Згідно з Указом Президента Україниу першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. 01 листопада 2019 року з нагоди свята відбулися районні урочистості.


До працівників соціальної сфери з щирими привітаннями звернулася виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Олена Бакуліна, зазначивши: «Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які ви щодня виконуєте.
Допомагаючи пенсіонерам, інвалідам, малозабезпеченим та багатодітним родинам, безробітним, переселенцям, учасникам АТО та їх сім’ям ви робите вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики.
У нашому районі всі соціальні служби, враховуючи специфіку їх роботи, працюють з повною віддачею, не жаліючи тепла своїх сердець.
У цей передсвятковий день висловлюю щиру вдячність вам - людям цієї гуманної сфери, за вашу чуйність, доброзичливість, оперативність та добросовісне виконання своїх обов'язків. А тому служіння обраній справі, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
Переконана, що вам вистачить витримки та професіоналізму у справі поліпшення добробуту населення нашого району та соціального захисту тих, хто його потребує.»
Вона нагородила грамотами районної державної адміністрації кращих з кращих працівників цієї галузі, а саме: провідних фахівців Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Людмилу Велегуру та Надію Ткаленко; державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Царичанської райдержадміністрації Володимира Здиря; головного бухгалтера КЗ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Царичанської селищної ради Людмилу Квас; головного спеціаліста-юрисконсульта відділу представництва інтересів в судах та інших органах №1 юридичного управління ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Інну Продан; головного бухгалтера КЗ “Могилівський геріатричний пансіонат” Дніпропетровської обласної ради Ларису Ювченко.


Соцпрацівники району приймали вітання, нагороди та подарунки й від голови районної ради Світлани Горбачової, помічника депутата обласної ради Гошгара Аладдіна-огли Мухтарова Людмили Костенко та секретаря Царичанської селищної ради Наталії Герасименко.
Винуватцям свята своїми музичні вітання дарували Юлія Задорожня, Тетяна Авраменко, Сергій Сідак, Тетяна Дяченко та Олег Ковалевський.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор