www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
У райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками підприємств, установ та організацій району
Версія для друку Написати листа
В понеділок, 10 вересня 2018 року,у райдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Бакуліної,за участю голови районної ради Світлани Горбачової, відбулася нарада з керівниками підприємств, установ та організацій району, сільськими головами,представниками ЗМІ.

На початку наради Олена Бакуліна вручила вітальні листи обласної державної адміністрації та квіти з нагоди професійного свята Дня підприємця Павлові Грисенку, директору приватного підприємства «Зеніт», та Володимиру Цвілому, директорові ТОВ «Завод сільгоспмашин»,і побажала успіхів у подальшій діяльності підприємств.

У ході наради було розглянуто питання щодо виконання бюджету району та районного бюджету за 8 місяців 2018 року,про що доповіла Наталія Пугач,начальник фінансового управління райдержадміністрації. У своєму виступі вона детально поінформувала присутніх про стан справ у бюджетній сферірайонута окреслила заходи щодо підготовки до успішногозавершення бюджетного року,

Сергій Шаповал, головний інспектор Царичанського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, поінформував присутніх про пожежний стан на території Царичанського району. Він наголосив на відповідальності кожного про адміністративну відповідальність щодо спалення трави, бур’янів на території домогосподарств. А також озвучив питання, які потребують вирішення органами місцевого самоврядування, зокрема водопостачання,для запобігання та більш оперативного гасіння пожеж.

Олена Бакуліна, підводячи підсумки наради, наголосила на виконанні підписної кампанії на ІУ квартал поточного року видань «Офіційний вісник України», «Урядовий кур’єр» та «Вісті Придніпров’я». А також поінформувала присутніх про підготовку у вересні 2018 рокузаходів, а саме: участь делегації району у фестивалі «Петриківський дивоцвіт», проведення урочисто-траурного мітингу до 75-річниці визволення Царичанського району від нацистських загарбників і підготовка до Дня людей похилого віку та Дня працівників освіти.

По закінченню наради було прийнято відповідний протокол-доручення виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Бакуліної.


    Версія для друку Написати листа

    Про цей сайт | Запитання | Адміністратор