www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства
Версія для друку Написати листа
Згідно з указом Президента України від 7 жовтня 1993 року N 428/93 16 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, в адмінбудівлі райдержадміністрації та районної ради відбулися районні урочистості.

В залі були присутні механізатори, трактористи, комбайнери, тваринники, доярки та представники інших сільськогосподарських професій, керівники господарств, які по праву отримали привітання та нагороди від керівників району, помічників Народного депутата України та депутата обласної ради.
Голова райдержадміністрації Руслан Віталійович Буленок, від імені голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка та голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова, вручив пам’ятні подарунки (декоративні годинники) СФГ «Нове» (керівник Середа О.П.) ПП «Оріон Агрос» (керівник Шандиба Ф.М.) і ДП «Націонал плюс» (керівник Галстян К. С.) за підсумками збирання ранніх зернових культур.
Під час урочистого заходу були вшановані трудові династії Головченків, Цисів, Даниленків, які є продовжувачами славних традицій невтомної праці на землі.

Застосування новітніх технологій у сільському господарстві, наближення до євростандартів є одним з пріоритетних напрямків підприємств Приорільського краю;

найсучасніший у Європі комплекс із виробництва насіння кукурудзи та соняшнику ТОВ «Массідс» (с.Могилів), виробничі потужності якого на сьогодні становлять 1 000 000 посівних одиниць на рік;

комплексний вид бізнесу з козівництва, в якому поєднано кілька галузей: тваринництво, рослинництво, переробка молока, реалізація молочної продукції започаткував Г.І. Пастушенко з Могилева;

кооператив «Перший ягідний» розташований у селі Могилів(голова А. Оселедець), який бачить перспективи розвитку свого господарства у вирощуванні та переробці полуниці, малини, смородини, ожини та винограду.

Маючи неабиякі успіхи в професійній сфері, керівники господарств, разом з тим, приділяють багато уваги підтримці і розвитку талановитих дітей та молоді, охороні довкілля, розвитку сільського туризму.

Керівники сільгосппідприємств В.М. Моня та Ф.М. Шандиба разом утримують футбольну команду, яка достойно представляє себе на футбольних змаганнях різних рівнів. Віталій та Феодосій створили міні-ферму, де дикі кабани живуть в звичних для них умовах.
Л.Д.Любчич, керівник селянського фермерського господарства «Лелеки», яке знаходиться у с. Рудка, створив на базі свого господарства кінно-спортивну школу, на базі якої традиційно проходять змагання з конкуру та дербі;

вражають своєю неординарністю вподобання агрофірми «Колос» (керівники П.П. Горбатюк та М.В.Хорольський), на території якої комфортно проживають екзотичні жителі Південної Африки – страуси.

Зваженість гендерної політики у районі дала змогу В.А. Головко, єдиній жінці керівнику фермерського господарства «Вікторія», реалізувати себе в агропромисловому бізнесі.

Присутнім у залі цікаве розмаїтне свято подарували артисти Дніпропетровської обласної філармонія ім. Леоніда Когана: гурт «Рівер Ленд» (керівник Л.Романський); народний ансамбль танцю «Орлятко» (художній керівник – заслужений працівник культури України О.Соколовський); Володимир Зубань (акордеон); багаторазовий чемпіон світу в категорії «хіп-хоп» клуб «Транс денс» (художній керівник Т.Тімковська); Ольга Вороніна (лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів); Тетяна Окіпна (лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів). Музичне оформлення забезпечила фірма «Дія».


Усім учасникам концертної програми Р.В.Буленок вручив запашний коровай та солодкі подарунки, як прояв вдячності за чудові професійні виступи.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор