www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 21 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Засідання колегії райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
26 вересня відбулося чергове засідання колегіїрайонної державної адміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Канто за участю голови районної ради Світлани Горбачової, керівників підприємств, установ та організацій району, представника селищної ради, сільських голів, представника районної газети «Приорільська правда» та керівників сільгосппідприємств району.


Згідно порядку денного про здійснення організаційних заходів щодо забезпечення своєчасного проведення осіннього комплексу робіт в сільськогосподарських формуваннях району усіх форм власності у 2018 році доповів провідний інспектор відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Каніболоцький. Він зазначив, що у більшості сільськогосподарських формувань району осінній комплекс робіт розпочато в оптимальні строки та проводиться задовільно. Згідно з оперативними даними станом на 24 вересня довів до відома присутніх про збір господарствами району всіх форм власності пізніх культур, а саме: соняшника, кукурудзи, сої та їх урожайність. Також розповів про заготівлю грубих кормів для потреб тваринництва сільськогосподарськими підприємствами району. Водночас повідомив про проведення зяблевого обробітку ґрунту, посіву озимих зернових культур та задіяну сільгосптехніку, закупівлю паливно-мастильних матеріалів, укладення договорів оренди земельних ділянок. Також зазначив, що орендна плата виплачена в розмірі 65% від загальної суми нарахованої орендної плати.


В ході обговорення вищезазначного питання, комерційний директор Балівського елеватора Дмитро Кравченко поінформував присутніх про роботу елеватора, прийомку зерна, ціни на нього та наголосив на готовності до співпраці.Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 25.04.2018 № Р-145/0/385-18 “Про підсумки роботи житлово-комунального господарства та об'єктів соціально-культурної сфери району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та заходи щодо належної їх підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років” доповів начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та архітектури райдержадміністрації Олександр Корсун. Він детально поінформував присутніх по даному питанню. Зазначив недоліки, які негативно впливають на стан підготовки житлових будинків до експлуатації в зимових умовах. Повідомив про деякі зміни у законодавстві у сфері утримання дорожньо-мостового господарства. Наголосив, що питання підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року знаходяться під постійним контролем органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.


До обговорення даного питання долучився завгосп Центру первинної медико-санітарної допомоги В’ячеслав Дрощенко, який довів до відома присутніх, що амбулаторії та ФАПи готові до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, але по Новопідкрязькій амбулаторії ЗПСМ ще здійснюються відповідні заходи щодо вчасного початку опалювального періоду.
Щодо ремонту доріг комунальної власності департаментом житлово-комунального господарства та будівництва ОДА голова районної ради Світлана Горбачова занепокоєна станом дорожнього покриття з Новопідкряжа до Прядівки, по якому здійснюється підвіз дітей шкільним автобусом до Прядівської ЗОШ І-ІІІ ст.
По завершенню засідання в.о. голови райдержадміністрації Олена Канто наголосила присутнім на забезпеченні виконання заходів з енергозбереження, своєчасному і у повному обсязі проведенні установами та організаціями, що фінансуються з місцевих бюджетів, розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги згідно з укладеними договорами.
Після активного обговорення питань порядку денного з урахуванням внесених пропозицій було затверджено проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор