www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 20 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
30 вересня Україна відзначає День усиновлення.
Версія для друку Написати листа
30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння. Не випадково День усиновлення збігається з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Ці імена символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, котрі за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю. Доброта та любов головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти-наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність за кожну дитину, особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них - наше спільне завдання, обов’язок суспільства, держави.

Дитинство - чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій. Кожна дитина має право на достойне та щасливе життя. Можливо, саме тому вважається, що усиновлення- це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, можливо, що усиновлення – це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховувати дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їхньої любові та піклування. Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. На даний час на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 68 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 18 з яких анкетовані та підлягають усиновленню.
На території району проживає 10 усиновителів, які виховують 11 усиновлених дітей; 35 опікунів та піклувальників, які виховують 48 дітей, 6 прийомних сімей та 2 дитячі будинки сімейного типу, які виховують 26 дітей.
Мати і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати, усиновивши дитину.
Доземний уклін та найщиріші слова подяки всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям з нагоди Дня усиновлення! Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Нехай посаджені Вами зерна добра і любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння. Нехай у кожному домі, у кожній родині щодня лунає щасливий дитячий сміх, нехай жодна дитина не буде одинокою, а ваші батьківські серця завжди будуть відкритими для тепла, ласки і любові, які так необхідні усім дітям.
Будьмо милосердними, подаруймо родинне тепло, віру, надію і любов тим, хто цього сьогодні потребує!!!

Служба у справах дітей Царичанської райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор