www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати
Версія для друку Написати листа
22.11.2018 року у райдержадміністрації відбулись засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення та комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісії розглядались причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам ПрАТ «Царичанський завод мінводи» та обговорювались шляхи вирішення даного питання.
Було заслухано інформацію про проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу членами робочої групи щодо дотримання законодавства про працю, легалізацію трудових відносин та зайнятість населення серед роботодавців та найманих працівників, які здійснюють трудову діяльність на території Могилівської, Китайгородської та Царичанської об’єднаних територіальних громад.
Також у ході засідання було розглянуто питання щодо проведеної роботи по вивченню причин отримання окремими керівниками заробітної плати нижче визначеного державою мінімального рівня.
За результатами роботи засідання прийнято відповідні рішення та доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор