www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 14 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Нарада на тему: «Обговорення чинного законодавства про працю та пріоритетні направлення щодо здійснення контрольної діяльності Держпраці на 2019 рік».
Версія для друку Написати листа
01 лютого 2019 року в малому залі райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств всіх форм власності Царичанського району на тему: «Обговорення чинного законодавства про працю та пріоритетні направлення щодо здійснення контрольної діяльності Держпраці на 2019 рік». У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації, відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпродзержинському регіоні, головний державний інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Дніпродзержинському регіоні, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Царичанський аграрний професійний ліцей».
У ході відкритого діалогу було розглянуто ряд питань що стосуються оформлення працівників та їх соціального захисту, здійснення контрольної діяльності Держпраці у 2019 році, додержання законодавства про працю, соціальне партнерство в дії.
Спеціалістами було надано ряд роз’яснення щодо забезпечення діяльності агроформувань району згідно з чинним законодавством.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор