www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 23 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
Версія для друку Написати листа
9 листопада, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в комунальному клубному закладі «Центр культури та дозвілля» Царичанської селищної ради відбулися районні урочистості.

Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. Також в цей день Царичанська школа естетичного виховання святкувала свій 65-річний ювілей.

З нагоди цих знаменних подій культармійців району привітали голова райдержадміністрації Руслан Буленок та голова районної ради Світлана Горбачова. Вони нагородили грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих з кращих працівників культури Приорілля, ветеранів галузі та аматорів народного мистецтва за самовіддану плідну працю, високі творчі здобутки, вагомий особистий внесок у розвиток української культури, активну громадянську позицію.


Культпрацівників Царичанської громади привітав селищний голова Геннадій Сумський та вручив колективам комунальних закладів грошові сертифікати на придбання оргтехніки, меблів та поповнення книжкового фонду. Також нагородив грамотами Центру народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради учасників фестивалю-ярмарку «Петриківський дивоцвіт».З вітальними словами до присутніх у залі звернулися й помічник народного депутата України О.Ю.Кришина Ігор Пилявець та помічник депутата обласної ради Г.А.Мухтарова Ігор Гордич. Вони теж вручили грамоти і грошові винагороди працівникам, ветеранам галузі культури та народного мистецтва.
Урочистості супроводжувалися презентацією відеороликів, концертною програмою за участю викладачів та вихованців школи естетичного виховання, учасників художньої самодіяльності.
Приємним завершенням урочистостей для культармійців та учасників концерту стали солодкі подарунки – торт і цукерки, які подарували голова райдержадміністрації Р.Буленок, голова районної ради С.Горбачова, селищний голова Г.Сумський та депутат обласної ради Г.А.Мухтаров.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор