www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Царичанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
22 листопада 2018 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Царичанській райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь представники відділів райдержадміністрації, служби у справах дітей, освіти, управління соціального захисту населення та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На порядок денний винесено чотири питання: щодо надання неповнолітній матері повної цивільної дієздатності, для отримання нею допомоги при народженні дитини; щодо доцільності влаштування третьої дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання та спільне проживання у опікунську сім’ю; щодо надання матері та батьку дитини дозволу на вчинення правочину- договору куплі-продажу житлового будинку та двох земельних ділянок; щодо втрати дитиною статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо та прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей. Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор