www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Представлення голови Царичанської районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа
Сьогодні, 25 жовтня 2018 року, у залі засідань адмінбудинку райдержадміністрації та районної ради відбулися збори активу району з нагоди офіційного представлення голови районної державної адміністрації Руслана Віталійовича Буленка. Розпочала збори виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Олена Дмитрівна Бакуліна і надала слово заступнику голови облдержадміністрації Дмитру Ігоровичу Батурі. Він представив нового очільника району Р.В.Буленка, зачитавши розпорядження Президента України Петра Порошенка № 178/2018-рп від 22 жовтня 2018 року.


Голова райдержадміністрації Руслан Віталійович подякував керівництву держави та області за висловлену йому довіру і пообіцяв працювати на благо району.
Голова районної ради Світлана Горбачова щиро привітала Р.В.Буленка з призначенням на посаду. Вона побажала успіхів у подальшій роботі, запевнивши на взаєморозумінні та співпраці з районною радою, депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування задля процвітання жителів Приорільського краю.


До привітань долучився й депутат обласної ради Гошгар Аладдін-огли Мухтаров й пообіцяв конструктивну співпрацю району з обласною владою.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор