www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
У райдержадміністрації відбулася нарада з активом району
Версія для друку Написати листа
10 грудня під керівництвом голови райдержадміністрації Руслана Буленка відбулася нарада, у якій взяли участь голова районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, представники сільських рад, керівники підприємств, установ та організацій району, редактор газети «Приорільська правда».

У ході наради начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Пугач звітувала про виконання бюджету району за 11 місяців поточного року та завершення бюджетного періоду. Детально поінформувавши присутніх про власні доходи районного бюджету, видатки загального та спеціального фондів бюджету району, зупинилась на освоєнні коштів субвенцій з обласного бюджету. Вона наголосила, що проблемним питанням щодо наповнення районного бюджету є сплата податку з доходів фізичних осіб від оренди паїв. Підводячи підсумки, зазначила, що для успішного завершення бюджетного року необхідно: безумовно виконувати затверджені показники та забезпечити вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів за рахунок детінізації економіки, яка полягає у постійному проведенні індивідуально-роз’яснювальної роботи з керівниками суб’єктів господарювання стосовно недопущення порушень законодавства про оплату праці, норм Податкового кодексу тощо;проводити роботу щодо своєчасної сплати податків і зборів, які затверджені місцевими бюджетами; першочергово забезпечити проведення видатків на оплату праці та енергоносії; дотримуватись заходів з енергозбереження, своєчасно здійснювати розрахунки за спожиті комунальні послуги та енергоносії й суворо дотримуватися затверджених лімітів.


Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Григорій Коваленко поінформував присутніх про здійснення першочергових організаційних заходів щодо забезпечення виборчого процесу чергових виборів Президента України.Він оголосив присутнім, що згідно з Постановою Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року чергові вибори Президента України призначено на неділю, 31 березня 2019 року. Інформував про вимоги щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, створення окружних та дільничних виборчих комісій, підготовку списків виборців, організацію голосування.


Голова райдержадміністрації Руслан Буленок націлив на необхідності співпраці керівників підприємств, установ та організацій району з органами виконавчої влади щодо здійснення організаційних заходів забезпечення виборчого процесу. Наголосив на більш детальному та відповідальному підході щодо планування бюджету на 2019 рік задля культурного розвитку, інфраструктури, благоустрою мешканців підвідомчих територій та соціально-економічного та культурного розвитку Царичанського району вцілому.
Підбивши підсумки наради голова РДА Р.Буленок подякував доповідачам за змістовні доповіді, присутнім у залі за участь у засіданні й надав слово керівнику апарату райдержадміністрації Олені Бакуліній. Вона звернулась до голів селищної та сільських рад щодо вшанування 14 грудня ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, привітання19 грудня з днем Святого Миколая дітей різних категорій, забезпечення участі дітей у відкритті новорічної ялинки на центральній площі селища, яке відбудеться 22 грудня. В черговий раз наголосила на укладенні договорів з сільськогосподарськими підприємствами, які знаходяться на підпорядкованій території для розчищення доріг місцевого значення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та конкретних доручень.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор