www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Районні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування
Версія для друку Написати листа
На виконання Указу Президента України від 25.11.2000 № 1250/2000 щорічно, 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята відбулися районні урочистості, в яких взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації.

За дорученням голови райдержадміністрації Руслана Буленка керівник апарату райдержадміністрації Олена Бакуліна щиро привітала працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад з професійним святом. Подякувала їм за тісну співпрацю з органами виконавчої влади у вирішенні нагальних питань життєдіяльності району. Побажала усім працівникам місцевого самоврядування сили і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння та єдності задля добра і благополуччя наших громадян, щастя, добробуту та миру.
Керівник апарату райдержадміністрації Олена Бакуліна разом з головою районної ради Світланою Горбачовою нагородили Почесними грамотами Дніпропетровської обласної ради, грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих з кращих самоврядців району.


Урочистий захід супроводжувався цікавою концертною програмою, яку подарували присутнім учасники художньої самодіяльності селищної та сільських рад.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор