www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення
Версія для друку Написати листа
31.10.2018 у райдержадміністрації за участю керівника апарату райдержадміністрації О.Д.Бакуліної та голови районної ради С.А.Горбачової відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Інформація про проведену роботу членами робочої групи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.
2. Про забезпечення соціальних прав застрахованих осіб та наповнення бюджету Пенсійного фонду України.
3. Роз’яснення вимог податкового законодавства щодо реєстрації найманих працівників, сплати податків та платежів з нарахованих та виплачених доходів.
4. Інформація запрошених приватних підприємців щодо відсутності трудових договорів у найманих працівників у місцях здійснення діяльності.
5. Інформація про проведену роботу членами робочої групи щодо виплати заробітної плати окремим керівникам та найманим працівникам менше визначеного державою мінімального рівня.
На засіданні заслухано інформацію окремих підприємців з питань дотримання законодавства про працю та прийнято відповідні рішення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор