www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 20 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Урочиста зустріч керівництва району з колективом рятувальної служби району з нагоди Дня рятівника
Версія для друку Написати листа
17 вересня 2018 року в районному відділі Головного управління МНС України в Дніпропетровській області відбулась урочиста зустріч виконуючої обов’язки голови районної державної адміністрації Олени Бакуліної, голови районної ради Світлани Горбачової та відповідальних працівників райдержадміністрації з колективом рятувальної служби району з нагоди Дня рятівника.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник 24 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області Віталій Маляренко, капітан служби цивільного захисту,зазначивши, що сьогоднішнє свято об’єднує працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань. Наплечах рятувальників не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й життя, здоров’я та долі багатьох людей. Він сказав, що в умовах сьогодення вони з гідністю виконують доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро. “Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці слова є девізом цієї служби.

Після чого до привітань долучилися виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.Бакуліна, голова районної ради С.Горбачова та завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації В.Балан. Вони щиро подякували рятувальникам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду. Та сердечно побажали міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, успіхів у нелегкій службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та з нагоди Дня рятівникакерівники району нагородили грамотами райдержадміністрації, районної ради та квітами колектив Царичанського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області(начальник Моргун Юрій Олексійович, майор служби цивільного захисту) та колектив 24 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області(начальник Маляренко Віталій Олександрович, капітан служби цивільного захисту).


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор