www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 23 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
У райдержадміністрації відбулась нарада з питань підготовки та організації проведення призову на строкову військову службу громадян району восени 2018 року та цивільного захисту
Версія для друку Написати листа
28 серпня 2018 року під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Дмитрівни Бакуліної, відбулася нарада, на порядок денний якої було винесено декілька питань:

1.Про хід підготовки та організації проведення призову на строкову військову службу громадян району восени 2018 року.;
2. Про підготовку та проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Царичанського району, яке відбудеться з 09 по 12 жовтня 2018 року;
3. Про результати технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.
На заході були присутні: військовий комісар Царичанського ОРВК Світенко Олександр Олександрович,начальник Царичанського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області майору служби Моргун Юрій Олексійович, завідувач сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Балан Валерій Давидович, працівник Царичанського ВП Новомосковського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області, голова Цибульківської сільської ради, спеціалісти селищної, сільських рад, які відповідають за даний напрямок роботи.
О.О. Світенко поінформував присутніх про проблемні питання, які виникають під час оповіщення призовників, виконання державного наряду на призов юнаків до лав ЗСУ восени 2018 року. За результатами обговорення даного питання, присутнім надано відповіднідоручення щодо покращення роботи для забезпечення виконання завдання осіннього призову, та намічені шляхи подальшої співпраці селищної та сільських рад з Царичанським ОРВК.
В.Д. Балан ознайомив присутніх з алгоритмом проведення практичних заходів щодо проведення командно-штабного навчання на території району. Наголосивши, що головам селищної та сільських рад необхідно забезпечити оповіщення населення, практичне розгортання та організацію роботи збірних та приймальних пунктів евакуації населення піл час відпрацювання навчальних питань щодо організації населення в умовах катастрофічного затоплення території району при прориві гребель Кременчуцької та Середньодніпровської ГЕС.
Особливу увагу на нараді було приділено питанню технічній інвентаризації захисних споруд. З даного питання перед присутніми виступили завідувач сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації В.Д. Балан та начальник Царичанського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Моргун Юрій Олексійович.
У своїх виступах доповідачі особливо акцентували увагу на тому, що за рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол від 27.04.2018 №13 п.ІІІ) об’єднані територіальні громади, керівники суб’єктів господарювання - балансоутримувачі зобов’язані завершити заходи з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, як об’єктів нерухомого майна, складання на захисні споруди передбачених законодавством облікових документів у термін до 01 листопада 2018 року.
Учасники наради проаналізували проблемні питання при проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту та визначили шляхи їх вирішення.
Підсумовуючи результати обговорення винесених на нараду питань, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації попередила присутніх про особисту відповідальність кожного за вищезазначені напрямки роботи. Олена Дмитрівна наголосила, що тільки тісна взаємодія органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування дасть позитивний результат у виконанні державних завдань.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор