www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 20 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
У райдержадміністрації відбулось чергове засідання колегії
Версія для друку Написати листа
29 серпня 2018 року під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Бакуліної відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, у якому взяли участь голова районної ради Світлана Горбачова та інші члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, голови сільських рад, представники територіальних громад, керівники закладів культури району та представники ЗМІ.

На порядок денний були винесені питання, а саме:
1. Про організацію роботи щодо забезпечення дотримання у районі чинного земельного законодавства (Доповідав – начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Магдалинівському, Петриківському, Царичанському районах управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, на якого покладено виконання обов’язків начальника відділу у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, Андрій Різун).

2. Про хід виконання у 2018 році Програми розвитку культури у Царичанському районі на 2016-2020 роки. (Доповідала – начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Ольга Сабарня).

У ході роботи засідання виступаючі детально доповіли по зазначених питаннях, члени колегії та присутні активно обговорювали нагальні питання життєдіяльності району.

За підсумками колегії були прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор