www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Повідомлення про установчі збори Громадської ради
Версія для друку Написати листа
Повідомлення про установчі збори Громадської ради

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування складу громадської ради при Царичанській районній раді повідомляє, що установчі збори з обрання членів Громадської ради відбудуться 30 листопада 2018 року в малому залі адміністративного будинку районної ради (смт. Царичанка, вул. Театарльна,17 поверх 2,час проведення: з 10-00 до 12-00 год.
Реєстрація учасників: з 09-00 до 10-00.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви необхідно додати:
1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в Установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.
2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.
3. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2017-2018 років (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо).
У разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності.
4. Біографічна довідка кандидата інституту громадянського суспільства
5. Згода кандидата на обробку персональних даних (у довільній формі).
6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
Заявки приймаються з 16.10.2018 по 30.10.2018 кожного робочого дня з 09:00 до 12:00 год., за адресою: 51000,смт.Царичанка,вул.Театральна,17, к. 202.Останній день подачі заявок 30.10.2018 включно.
Заявки, відправлені поштою, із датою на поштовому штампі пізнішою за 30.10.2018 року, Ініціативною групою розглядатися не будуть.
Відповідальна особа: Омелян Наталія Іванівна
Додаткова інформація: тел. 05690-3-14-22, e-mail: tsarrrada@dp.gov.ua
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор