www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Вшанували ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції
Версія для друку Написати листа
Сьогодні біля пам’ятника ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції зібралися актив району та мешканці Царичанки, щоб віддати шану учасникам події, яка сколихнула весь світ. 26 квітня 1986 року на ЧАЕС сталася найбільша в історії атомної енергії аварія, яка від внутрішніх детонацій знищила 4-ий блок АЕС, і радіоактивні елементи йоду, стронцію і цезію поширилися на північну частину України, Білорусію, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію та інші країни. Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви. Чорнобиль став символом атомної небезпеки у світовому масштабі.
14 грудня, виповнюється 32 роки від моменту здачі в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечує зберігання радіоактивних відходів на аварійному реакторі. Зведення бетонного могильника почалося одразу після аварії і тривало більше півроку. Учасникам тих трагічних подій удалося зробити неможливе – в рекордні терміни закрити зруйнований четвертий блок бетонним коконом і зупинити подальше розповзання радіоактивного зараження. Щодня на будівництві працювали до 11 тисяч робітників, інженерів, військовослужбовців.
Учасники урочисто-траурного мітингу вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. До пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС «Чорнобильські дзвони» живі квіти поклали керівники району, селищний голова, депутат обласної ради, помічник народного депутата України та присутні.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор