www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 20 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Урочисто-траурний мітинг з нагоди відзначення 75-ої річниці визволення Царичанки від нацистських загарбників та 77-ої річниці Дня партизанської слави
Версія для друку Написати листа
Минають роки, відлітають у вічність. Минуло багато років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.

Сьогодні, напередодні відзначення 75-ої річниці визволення Царичанки від нацистських загарбників та 77-ої річниці Дня партизанської слави на священному місці у парку Слави відбувся урочисто-траурний мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави, в якому взяли участь керівники району, представники трудових колективів, очільники районних осередків громадських організацій, ветерани Другої світової війни та праці, громадськість району.

У цей день ми повертаємось пам’яттю до тих важких подій, які наближали Велику Перемогу. Вклоняємось і віддаємо данину синівської поваги та вдячності живим і полеглим у боях ветеранам Другої світової війни за їх мужність і воїнську доблесть. Складаємо шану підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Доземний уклін скорботним і несхитним солдатським матерям і вдовам… Щиро дякуємо всім тим, хто відбудовував народне господарство у повоєнні роки.

Пам'ять про загиблих було вшановано хвилиною мовчання,чиє життя забрала війна, всіх, хто самовідданою працею наближав розгром ворога.

Право покласти квіти до пам’ятного знаку розстріляним підпільникам Приорілля надали учням Царичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Мітинг закінчився церемонією покладанням квітів до Вічного Вогню в честь загиблих воїнів у роки Другої Світової війни, яку розпочали Царичанський селищний голова Геннадій Вікторович Сумський, голова районної ради Світлана Андріївна Горбачова, виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Олена Миколаївна Канто,помічник депутата обласної ради Гошгара Аладдіна-огли Мухтарова Людмила Володимирівна Костенко, голова районної Організації ветеранів України Іван Іванович Петрушевський, районний військовий комісар Олександр Олександрович Світенко.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто сьогодні є прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості і терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої держави…Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор