www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Навчання з охорони праці
Версія для друку Написати листа
Відповідно до ст.18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і періодично, один раз на три роки, проходять навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

29 листопада 2018 року в малому залі райдержадміністрації було проведено навчання з питань охорони праці для керівників та спеціалістів агрофомувань нашого району за участю спеціалістів відділу агропромислово розвитку райдержадміністрації та представників Дніпропетровського обласного навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК, а саме: виконуючої обов’язки директора Дніпропетровського навчального центру, головного технічного інспектора праці Дніпропетровського об’єднання профспілок, головного технічного інспектора праці державної інспекції нагляду з охорони праці АПК та СКС.
Комплектація групи здійснювалася працівниками відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації. Кількість групи становила 33 особи.


По завершенні навчання кожен слухач здав екзамен і одержав Посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор