www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Колектив Царичанського об’єднаного районного військового комісаріату привітали з професійним святом
Версія для друку Написати листа
З нагоди Дня Збройних Сил України голова райдержадміністрації Руслан Буленок та голова районної ради Світлана Горбачова, депутат обласної ради, селищний голова зустрілися з колективом Царичанського об’єднаного районного військового комісаріату.


З 2014 року працівники райвійськкомату відзначають своє свято в умовах неоголошеної війни, а в цьому році взагалі у повній бойовій готовності. Більшість з військовослужбовців є учасниками бойових дій на Донбасі, пройшли дуже нелегку школу виживання. Але це тільки гартує справжніх чоловіків.


Районний військовий комісар підполковник Олександр Світенко відкрив урочисті збори привітанням колег з професійним святом. Водночас присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.
У ході урочистих зборів працівники райвійськкомату приймали щирі вітання та були нагороджені за високий професіоналізм, мужність та відвагу у виконанні службових обов’язків, вагомий особистий внесок у підвищення обороноздатності держави, захист територіальної цілісності України та з нагоди Дня Збройних Сил України грамотами від почесних гостей.
Відрадно, що на Приоріллі, у такий дуже не простий час для України, є люди, які не залишаються осторонь і постійно надають допомогу нашим військовослужбовцям. Тому, невипадково, на свято були запрошені керівники сільгосппідприємств, а саме: Г.А.Мухтаров, В.М. Моня, Ф.М. Шандиба, О.А.Байбуз, Р.В. Байбуз, В.М. Ткач та А.В.Шеремет, які отримали пам’ятні медалі «За патріотизм до України» за свою небайдужість заради мирного майбутнього наших дітей.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор