www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Вітання голови райдержадміністрації Р.Буленка з нагоди Дня місцевого самоврядування
Версія для друку Написати листа
Шановні працівники та ветерани
органів місцевого самоврядування,
депутати місцевих рад!

В цей урочистий день прийміть від райдержадміністрації найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Сьогодні ми є свідками історичного моменту — на наших очах втілюються в життя ідеали місцевої демократії, закладені у Європейській хартії місцевого самоврядування.
Громадяни та обрані ними органи місцевого самоврядування вперше в історії сучасної України отримали інструменти для формування самодостатніх громад як основи сильної та заможної європейської України. Додаткові кошти місцевих бюджетів, отримані об’єднаними територіальними громадами, дали змогу розбудувати інфраструктуру сіл, селищ, відремонтувати та збудувати нові соціальні об’єкти.
Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.
Позитивні зрушення в соціально-економічній сфері є результатом гармонійної взаємодії територіальної громади та органів місцевого самоврядування, прийняття виважених, конструктивних рішень депутатами всіх рівнів.
Висловлюю вдячність усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих раза плідну співпрацю з органами виконавчої влади щодо вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку району, за високий професіоналізм та відповідальність, активну громадянську позицію у розбудові нашого Приорільського краю та всієї держави.
Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці.
Бажаю усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добра і достатку, витримки та оптимізму, мирного неба!

З повагою
Голова райдержадміністрації Р.В.БУЛЕНОК

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор