www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Вітання з Днем працівників суду
Версія для друку Написати листа
Шановні члени суддівського корпусу та

працівники апарату Царичанськогорайонного суду!

Прийміть від Царичанської райдержадміністрації найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників суду!
Конституцією та законами України саме на вас покладено велику відповідальність, оскільки суспільство розраховує на утвердження верховенства права у судах , які мають виконувати свої обов’язки з честю та гідністю в ім’я соціальної справедливості та захисту прав і свобод людини й громадянина.
Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, усвідомленого почуття відповідальності за долю людей України.
Упевнений, що суддівський корпус Царичанського районного суду завжди буде гарантом забезпечення засад справедливості та законності, формуючи правову культуру серед жителів Приорільського краю, їх повагу до Права та Закону.
Нехай ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть запорукою утвердження принципу верховенства Права та справедливості. У Ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, а у серці – добро.
Бажаю здоров’я, енергії, мирного неба, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя.

З повагою
Голова райдержадміністрації Р.В.Буленок
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор