www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Заходи з нагоди визволення України від нацистських загарбників
Версія для друку Написати листа
У нашому календарі чимало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Однією із них є день визволення України від нацистських загарбників, яке відзначається 28-го жовтня.

Для всіх нас війна – вічно у незгасній пам’яті. Адже пам’ять – частина духовного життя народу, його найсвятіша істина. Ми мусимо знати і не забувати ціну війни і перемоги. Народ, осяяний історичною пам’яттю, нездоланний. Її гірка правда ніколи не полишить нас.
Напередодні 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників у районі проведено ряд заходів, а саме: по загальноосвітніх навчальних закладах – уроки мужності, виховні години, по бібліотечниз закладах – оформлено вистаки, в музеях – презентовано експозиції, присвячені визволенню України від нацистських загарбників.
Сьогодні біля Меморіалу Слави в смт Царичанка керівництво району - голова райдержадміністрації Руслан Буленок та голова районної ради Світлана Горбачова, депутат обласної ради Гошгар Аладдін-огли Мухтаров, селищний голова Геннадій Сумський таи помічник народного депутата України Олега Кришина Ігор Пилявець вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих за нашу незалежність та поклали живі квіти до Вічного вогню.
Також з нагоди річниці визволення України по сільських радах проведено урочисто-траурні мітинги з покладанням квітів до пам’ятних знаків загиблих у роки Другої Світової війни.

Слава всесвітня від роду до роду
Воїнам мужнім за ратні труди.
Спраглим народам живої води!
Сущим хвала, що в громах канонади,
Сонце несли на святім знамені.
Вічна пам’ять полеглим за правду-
Смертю смерть подолавши в борні!
Маршалам сивим – хвала величава!
Слава солдатам – слава!
Слава вовіки віків!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор