www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 16 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Царичанській райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
31 січня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Царичанській райдержадміністрації. У засіданні комісії взяли участь працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та райвідділення поліції.

На порядок денний винесено три питання: про надання дозволу матері на зміну прізвища доньці з прізвища батька на прізвище матері; про надання статусу дитини, постраждалої в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про визначення днів зустрічей малолітньої дитини з матір’ю, у якої згідно з рішенням районного суду відібрана дитина без позбавлення батьківських прав.
Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. У ході засідання заслухані як заявники, так і члени комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо та прийняті рішення в інтересах дітей.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор