www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 22 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Черговий семінар-нарада з суб’єктами подання відомостей про виборців
Версія для друку Написати листа
Черговий семінар-нарада з суб’єктами подання відомостей про виборців відбувся у відділі ведення Державного реєстру виборців Царичанської райдержадміністрації 28 вересня 2018 року. У ході семінару-наради були розглянуті питання ведення Реєстру та організації виборчого процесу місцевих виборів.


Учасники семінару-наради підвели підсумки спільної роботи щодо забезпечення підготовки і проведення перших виборів старост населених пунктів Царичанської ОТГ та проміжних виборів депутата Царичанської селищної ради по ОВО №4 29.07.2018 року, проміжних виборів депутата Могилівської сільської ради по ОВО №15 19.08.2018 року і проміжних виборів депутатів Ляшківської сільської ради по ОВО №8, №9 02.09.2018 року. Проаналізувавши хід зазначених виборчих процесів учасники наради визначились з дієвими заходами щодо покращення в подальшому реалізації виборчого законодавства на відповідних територіях.
При здійсненні аналізу роботи по забезпеченню якісного ведення Державного реєстру виборців у червні-вересні поточного року було звернуто увагу на наявні недоліки при підготовці матеріалів періодичного поновлення бази даних Реєстру в розрізі суб’єктів подання відомостей про виборців.
Учасники заходу зупинились на шляхах вдосконалення роботи щодо актуалізації бази персональних даних Державного реєстру виборців, необхідності подальшого упорядкування адресної підсистеми Реєстру в розрізі населених пунктів та необхідності неухильного дотримання “Правил реєстрації місця проживання”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року №207 (із змінами та доповненнями) при здійсненні реєстраційних дій. Одним з пріоритетів подальшої діяльності було визначено підвищення ефективності роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності своєчасного внесення обгрунтованих змін до особистих даних.
Учасники семінару-наради також були ознайомлені з черговими змінами в деяких законодавчих та нормативно-правових актах з питань ведення Державного реєстру виборців, організації виборчого процесу на підвідомчих територіях при проведенні виборів різних рівнів і організації роботи органів реєстрації селищної, сільських рад.


Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
райдержадміністрації Г.І.Коваленко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор