www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 19 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Зустріч з мешканцями багатоквартирних житлових будинків смт Царичанка щодо необхідності підписання актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін відносно їх внутрішньобудинкових систем газопостачання
Версія для друку Написати листа
Сьогодні за участю голови райдержадміністрації Руслана Буленка, голови районної ради Світлани Горбачової та представників ПАТ «Дніпропетровськгаз» відбулася зустріч з мешканцями багатоквартирних житлових будинків смт Царичанка щодо необхідності підписання актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін щодо їх внутрішньо-будинкових систем газопостачання. У ході зустрічі було заслухано головного інженера Новомосковського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» С.О. Малого, який інформував присутніх з даних питань, а саме:

1. Про дотримання вимог Кодексу газорозподільних систем,про порядоквизначення межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності та стан оформлення Актів на багатоповерхові будинки міста на кінець листопада 2018р.
2. Оформлення договору на технічне обслуговування системи газопостачання загального користування багатоквартирного будинку на виконання вимог Закону України «Про житлово- комунальні послуги», «Правил безпеки систем газопостачання», Кодексу ГРМ, та Доручення Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації № 08-65/0/35-18 від 03.10.2018 «Про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери, підприємств паливно-енергетичного комплексу Дніпропетровської області до роботі в осінньо-зимовий період 2018-2019року».
3. Про виконання вимог п.2 ст.16 Розділу V Закону України «Про житлово- комунальні послуги» та взаємодія Оператора ГРМ з органами місцевого самоврядування, власниками, балансоутримувачами, управителями багатоквартирних будинків.
По завершенню засідання було рекомендовано мешканцям багатоквартирних будинків активізувати роботу щодо створення ОСББ чи іншої форми управління багатоквартирним будинкам з метою підписання актів розмежування балансової незалежності та експлуатаційної відповідальності сторін відносно їх внутрішньобудинкових систем газопостачання.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор