www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
У райдержадміністрації відбулася нарада з активом району
Версія для друку Написати листа
19 листопада 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Руслана Буленка відбулася нарада, у якій взяли участь голова районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представник редакції газети «Приорільська правда» та тижневика «Ехо».

Голова райдержадміністрації Руслан Буленок розпочав робочу нараду,ознайомивши присутніх з порядком денним, а саме: про стан проходження опалювального періоду 2018-2019 року на території району; про порядок надання населенню житлових субсидій.

В ході наради було заслухано доповідачів, відповідальних працівників райдержадміністрації. А також до конструктивного діалогу запрошувалися голови селищної та сільських рад, керівники підприємств, установ та організацій району.

Підбивши підсумки наради, Р.Буленок поставив конкретні цілі й завдання селищному та сільським головам щодо подальшого виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку на їхніх підвідомчих територіях. Водночас наголосив на плідній співпраці з райдержадміністрацією та районними службами різних сфер діяльності.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор