www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Вітання голови райдержадміністрації Р.Буленка з Новим роком та Різдвом Христовим
Версія для друку Написати листа
Шановні земляки!

Завершується 2018 рік. Ми перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені особисто та від імені районної державної адміністрації привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим Різдвом Христовим!
Традиційно, на порозі нового року, ми озираємося на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був реформаторським, непростим та, водночас, сповненим позитивних зрушень, спрямованих на розбудову економіки, соціальної сфери та громадянського суспільства.
Спільними зусиллями нам вдалося втілити в життя ряд проектів та поставлених завдань, спрямованих на розвиток рідного краю:а це і високі врожаї, зібрані нашими аграріями для забезпечення продовольчої безпеки регіону;і побудовані будинки, водогони, відремонтовані школи, лікарні, заклади культури, закуплене нове обладнання для освітніх закладів та ряд інших добрих і корисних справ.

Дорогі друзі!

Для нас рік, який минає, був роком наполегливої і напруженої праці. Тому сьогодні я хочу сказати щирі слова подяки всім жителям Приорільського краю. Адже саме завдяки вашим натрудженим рукам і безмежній любові до рідноїземлі було зроблено все для належного забезпечення життєдіяльності громад нашого району.
Вірю, що наступаючий 2019 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя в країні, економічного та соціально-культурного розвитку району. Для досягнення цієї мети лише злагоджені дії депутатського корпусу районної ради у співпраці з районною державною адміністрацією та селищною, сільськими радами дадуть змогу покращити наповнення усіх бюджетів, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє.
Із глибокою пошаною вітаємонаших земляків, які несуть службу в Збройних Силах України та надійно тримають оборону на східних кордонах держави.
Оптимізм, віра у свою країну, у свої сили – наш головний ресурс. І все буде добре. Для цього, нам слід молитися так, ніби все залежить від Бога, але працювати так, ніби все залежить від нас.
Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.
Нехай у наступному році буде мир на землі, тепло і світло в кожному домі!
Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об'єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

З повагою
Голова райдержадміністрації Р.В.Буленок
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор