www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Відзначення Дня Соборності України
Версія для друку Написати листа
Цього року, 22 січня, весь український народ відзначає100 – річчя ухвалення Універсалу Директорії про Злуку Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу. Ця подія увійшла в історію як День Соборності України, що уособлює віковічні прагнення нашого народу до об’єднаності, цілісності та неподільності.

Для українців, віками розділених кордонами чужих держав, це стало довгоочікуваною подією в нашій історії. Здійснилися віковічні мрії кращих синів та дочок України.
Сьогодні на центральній площі смт Царичанка представники районної та місцевої влади, помічники народного депутата України та депутата обласної ради до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, як вияв вдячності за невтомну працю заради єдності України поклали живі квіти.

Тож нехай міцніє наша Україна! Хай стверджується її державність! Хай лунають чарівні і віщі святкові дзвони, і своїм величним звучанням єднають неосяжні простори рідної землі в єдину, неподільну соборну Україну, бо в ній наша сила і наше майбуття!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор