www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 23 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Вшанували Вчителя
Версія для друку Написати листа
04 жовтня 2018 року в районній державній адміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників освіти. Пройшло воно у форматі педагогічної зустрічі «Високий поклик душі». На святі вшанували одну із найпочесніших і найгуманніших професій – Учитель.


Із теплими вітальними словами до педагогів звернулися в.о. голови райдержадміністрації О.Д.Бакуліна, голова районної ради С.А.Горбачова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.М.Полупанова. Вони побажали всім присутнім високої твердої віри, впевненості і вічної окриленості душі!
Вшанували на святі і особливу когорту педагогів з високим почесним титулом – ветеран. Згадали початок трудової діяльності із шкільної стезі і працівників, які сьогодні займають керівні посади і вносять вагомий вклад у розвиток освіти.

Спілкування було інтерактивним, творчим і креативним: звучали пісні у виконанні Ю.Задорожньої, А.Мельника та гурту «Limenext», гуморески у виконанні О.Бойка, мініатюри від переможців обласного конкурсу «Z-ефір» з Молодіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст. та їх наставників.


Зустріч залишила приємні враження, додала натхнення, простимулювала до творчості і новизни.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор