Царичанський район
www.tsarich-rn.dp.gov.ua


24 жовтня 2018 року у залі засідань райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання активу району з нагоди 95-ї річниці утворення Царичанського району.
Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Олена Бакуліна та голова районної ради Світлана Горбачова привітали приорільців з ювілейною річницею заснування району. Побажали всім достатку, щедрої долі, сили й наснаги в усіх справах на благо розвитку нашого краю.Водночас нагородили грамотами райдержадміністрації та районної ради ветерана державної служби В.І.Семенова та лікаря-педіатра комунального некомерційного підприємства «Царичанський районний центр медико-санітарної допомоги» Царичанської селищної ради С.М.Скідан за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Приорільського краю, активну громадянську позицію та з нагоди 95-річниці заснування Царичанського району.


У ході заходу відзначили кращих майстринь Приорільського краю та учасників обласного благодійного фестивалю-ярмарку «Петриківський дивоцвіт» дипломами за збереження та популяризацію нематеріальної культурної спадщини Приорільського краю та Дніпропетровщини, плідну працю та професіоналізм у своїй справі, збереження одвічних родинних цінностей, звичаїв і традицій української сім’ї.Для присутніх було продемонстровано відеоролик «Творимо історію разом» про становлення Царичанщини від заснування до сьогодення.
По закінченню заходу під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Бакуліної, відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Світлани Горбачової, членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району, голів сільських рад та представників ОТГ.
На порядок денний було винесено питання, а саме:
1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за дев’ять місяців 2018 року. Доповідала завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Євтушенко.2. Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року та завдання щодо успішного завершення бюджетного року доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Пугач.


3. Про забезпечення якісного повноцінного харчування в навчальних закладах Царичанського району доповів інспектор відділу освіти райдержадміністрації Олександр Мартинець.


Заслухавши доповідачів, обговоривши питання порядку денного, членами колегії було прийнято відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.