www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 24 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Засідання комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Версія для друку Написати листа
Під головуванням Бакуліної Олени Дмитрівни – керівника апарату районної державної адміністрації, 29.11.2018 р. у малому залі районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах. На якому затверджено Порядок роботи комісії з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями/особами, які перебувають в складних життєвих обставинах.

У роботі комісії взяли участь представники від Ляшківської ОТГ та Цибульківської сільської ради.
Обговорено та вирішено ряд питань стосовно здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Доповідали: Хмелевська А. В. – в.о. директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Чередниченко А. О. – фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території Цибульківської, Новопідкрязької сільських рад та Ляшківської ОТГ. По кожному питанню прийнято відповідні рішення та рекомендації суб’єктам соціальної роботи із сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо активізації роботи для своєчасного виявлення сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, надання їм допомоги в межах своєї компетенції з метою подолання чи мінімізації кризової ситуації.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор