Царичанський район
www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ЦАРИЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

29.05.2019 смт Царичанка № Р-102/0/385-19

Про забезпечення своєчасної
і якісної підготовки списків виборців
та іменних запрошень виборцям
для підготовки та проведення
21 липня 2019 року позачергових
виборів народних депутатів України


На виконання ст.ст. 19 - 22, 27, 28 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації” та з метою забезпечення своєчасної і якісної підготовки списків виборців та іменних запрошень виборцям для належного проведення 21 липня 2019 року позачергових виборів народних депутатів України:

1.Затвердити графік роботи працівників відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації у вихідні дні, що додається.

2.Відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації забезпечити:

систематичне інформування населення щодо необхідності та порядку уточнення відомостей про себе у базі персональних даних Державного реєстру виборців;

своєчасний та об’єктивний розгляд заяв і звернень громадян щодо змін їх персональних даних у базі даних Реєстру;
формування і передачу до дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць попередніх та уточнених списків виборців, іменних запрошень виборцям у терміни, визначені Центральною виборчою комісією;
методичний та практичний супровід діяльності дільничних виборчих комісій щодо забезпечення уточнення списків виборців на виборчих дільницях;

формування та передачу за призначенням визначеної законодавством звітності про хід проведення виборчої кампанії та результати виборів у порядку і терміни встановлені Центральною виборчою комісією.

3.Відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації, у відповідності з вимогами чинного законодавства, забезпечити надання працівникам відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації днів відпочинку замість відпрацьованих у вихідні дні.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації, контроль на виконуючу обов’язки керівника апарату Канто О.М.
Голова райдержадміністрації Р.В.БУЛЕНОК

Р-102.doc