Царичанський район
www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ЦАРИЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

23.04.2019 смт Царичанка № Р-80/0/385-19


¬
Про розроблення детального
плану частини території

Відповідно до вимог статей 6,13,41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 “Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації” №290 від 16 листопада 2011 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за №1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”, розглянувши заяву Годованця Дмитра Євгеновича від 19.04.2019 №755/0/383-19:

1. Розробити детальний план частини території земельної ділянки площею 6 га за межами населеного пункту біля с. Китайгород на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області для розміщення дачного будівництва.

2. Замовником розроблення детального плану частини території земельної ділянки площею 6 га за межами населеного пункту біля с. Китайгород на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області визначити Царичанську районну державну адміністрацію.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану частини території земельної ділянки площею 6 га за межами населеного пункту біля с. Китайгород на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області здійснити за рахунок коштів заявника Годованця Дмитра Євгеновича.

4. Головному спеціалісту відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та архітектури Царичанської райдержадміністрації, головному архітектору району Старцеву В.І. спільно з заявником Годованцем Дмитром Євгеновичем, забезпечити:

1) укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має в своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану частини території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

2) оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

3) організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану частини території у відповідності до вимог чинного законодавства України;

4) подання проекту детального плану частини території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та архітектури райдержадміністрації, головного архітектора району Старцева В.І., контроль залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації Р.В. БУЛЕНОК