Царичанський район
www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ЦАРИЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26.04.2019 смт Царичанка № Р-90/0/385-19

Про забезпечення належного
порядку в районі у святковий
день 09 травня 2019 року


Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, керуючись статтею 73 Кодексу законів про працю України, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11.04.2019 № Р-201/0/3-19 “Про забезпечення належного порядку в області у святковий день 09 травня 2019 року”, з метою створення в районі сприятливих умов для святкування 09 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги):

1. Зобов’язати:

1) керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати селищному та сільським головам:

забезпечити життєдіяльність підприємств, установ і населення району у святковий день 09 травня 2019 року, організувати безперебійне енерго-, тепло-, водопостачання промислового, сільськогосподарського комплексів, функціонування об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств транспорту, харчової промисловості, торгівлі, установ охорони здоров’я, охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів;
невідкладно доповідати про позаштатні ситуації відповідальному черговому райдержадміністрації за телефонами: 3 11 48, 3 24 42;
погоджувати з керівництвом райдержадміністрації виїзд у святковий день 09 травня 2019 року за межі району;

2) керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, та рекомендувати керівникам районних установ і організацій, селищному, сільським головам установити чергування працівників на зазначений період, графіки чергувань надати до райдержадміністрації на електронну адресу: info@tsarrda.dp.gov.ua не пізніше 07 травня 2019 року.

2. Сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації 09 травня 2019 року:


1) вжити заходів стосовно охорони громадської безпеки та правопорядку в районі;

2) забезпечити протипожежну безпеку, охорону приміщень і роботу чергового автотранспорту.

3. Рекомендувати Царичанському районному сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області приділити особливу увагу оперативному подоланню наслідків, викликаних можливими природними явищами та надзвичайними ситуаціями.

4. Установити чергування відповідальних працівників райдержадміністрації відповідно до чинного законодавства згідно з графіком чергування на травень 2019 року, затвердженим керівництвом райдержадміністрації.
Про позаштатні ситуації невідкладно доповідати голові райдержадміністрації та відповідальному черговому облдержадміністрації.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження та контроль залишаю за собою.


Виконуюча обов’язки
голови райдержадміністрації О.Д. БАКУЛІНА